Sezon Piotrka Kaliszuka i Bolero

Międzynarodowymi Zawodami Jeździeckimi na terenach targowych w Poznaniu zakończył się tegoroczny sezon jeździecki. Podczas zawodów wystartowało 12 najlepszych polskich jeźdźców pony, a z trzech rozegranych dla nich konkursów dwa najważniejsze wygrała zielonogórska para Piotr Kaliszuk i Bolero reprezentująca ZKJ Przylep – OSSM Drzonków. Najpierw najszybciej i bezbłędnie ukończyli sobotni konkurs zwykły 120 cm, a następnie w niedzielnym finałowym konkursie dokładności 120 cm jako jedna z dwóch par zakwalifikowali się do rozgrywki i jako jedyni ukończyli ją bezbłędnie.

Sukces ten potwierdził tegoroczną dominację naszego zawodnika w kategorii pony. W tym sezonie para ta wygrała wszystkie 3 rankingi krajowe (ogólny pony, pony grupy mistrzowskiej D oraz eliminacje do Międzynarodowych Zawodów Poznańskich), zdobyła sześć Grand Prix na osiem w których uczestniczyła (w pozostałych dwóch zajęła 3 miejsca), zdobyła 2 złote medale (Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Halowy Puchar Polski) oraz 1 srebrny (II m. w Mistrzostwach Polski).