Sukces Marty Gielejzy w Sportowych Rajdach Konnych

W dniach 15-17 czerwca w Małej Rusi k/Ostródy (woj. warmińsko- mazurskie) odbyły się Ogólnopolskie Zawody w Sportowych Rajdach Konnych. Zostało rozegranych 5 konkursów: 1* na dystansie 84,5 km, N- 84,5km, P-51,7 km, L- 32,8 km oraz zawody amatorskie na dystansie 19,7 km. Marta Gielejza reprezentująca Zielonogórski Klub Jeździecki startowała w klasie P. Trasa składała się  z 2 pętli, po każdej z nich odbywał się przegląd weterynaryjny. Po pierwszej pętli Marta uplasowała się na 1 miejscu, lecz niestety po 2 tętno konia zbyt wolno spadało. W efekcie zdobyła 3 miejsce z różnicą zaledwie 1 pkt.

Cedryk ( od Ceptona, ar. 6 l.)- koń na którym startowała nasza zawodniczka, 2 raz ukończył na czysto klasę P, co oznacza, że na następnych zawodach może już startować w N.